REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 

 1.        Sklep działający pod adresem www.alfavital.pl, jest własnością oraz prowadzony jest przez:
  F.H.U. ALFAVITAL ul. Zbylitowska 66a, 33-101 Tarnów; REGON: 180450893  NIP: 817-178-04-34.

 

 1.        Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym podane są w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

 

 1.        Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby naszej firmy. Nie przekazujemy danych osobowych innym podmiotom.

 

 1.        Zamówienia można składać 24h na dobę.

 

 1.        Przyjmowanie zamówień odbywa się drogą elektorniczną. Zamówienia są potwierdzane przez obsługę sklepu drogą mailową lub telefoniczną. Kupujący otrzymuje informację o przyjęciu (lub odrzuceniu) zamówienia do realizacji.

 

 1.        Termin realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych.

 

 1.        Zamówienie zostaje zrealizowane pod warunkiem że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku części zamówionego towaru, Kupujący decyduje o sposobie jego realizacji - częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie zamówienia.

 

 1.        Przy zamówieniu powyżej 300 zł. darmowa dostawa.

 

 1.        Formę płatności za zamówione towary wybiera Kupujący podczas składania zamówienia. Dostępne są następujące formy płatności:
   - przelewem na konto sklepu
   - za pobraniem przy dostawie pocztą lub kurierem  
  Ostateczną cenę do zapłaty stanowi suma cen towarów oraz koszt dostawy.  

 

 1.     Każdemu klientowi przysługuję możliwość zwrotu towaru w nienaruszonej postaci w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki. Zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru, koszty opakowania i wysyłki pokrywa Kupujący.

 

 1.     Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałe w czasie transportu zostaną rozpatrywane tylko w momencie odbioru przesyłki w  obecności osoby dostarczającej. W chwili odbioru musi zostać sporządzony protokół reklamacyjny w obecności dostawcy. Towar należy odesłać pod adres: F.H.U. ALFAVITAL  ul. Zbylitowska 66a, 33-101 Tarnów. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Należy dołączyć dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

 1.     W przypadku nieodebrania przez adresata przesyłki i odesłania jej do nadawcy. Możliwa jest ponowna wysyłka towaru po ponownym wpłaceniu kosztów przesyłki wraz z opłaceniem kosztów przesyłki zwrotnej. Na życzenie klienta możemy wysłać również opakowanie po zwróconej paczce w celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności.

 

 1.     W przypadku braku odbioru przesyłki za pobraniem, kontrahent jest obowiązany pokryć koszty wysyłki wraz z przesyłką zwrotną przelewem na konto bankowe. W wypadku odmówienia wpłaty sprawa będzie kierowana na drogę sądową w celu egzekucji należności.

 

 1.     W przypadku zaginięcia przesyłki na poczcie, nie wysyłamy przesyłki ponownie.

 

 1.     Wszystkie towary sprzedawane na stronie są legalne. Respektujemy obowiązujące prawo.

 

 1.     Zawartość strony internetowej www.alfavital.pl jest objęta ochroną praw autorskich.

 

 1.     Korzystanie ze sklepu oznacza akceptacje regulaminu.

 

 

 

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!!